7 lat doświadczenia
- Usługi laserem kosmetycznym

Zadzwoń i skonsultuj się z kosmetologiem w Novatio, już teraz! Kliknij!

Fotoodmaładzanie

„Twarz, która nie promienieje światłem, nigdy nie będzie gwiazdą.”

– William Blake

Kto z nas nie chciałby usłyszeć, że wygląda promiennie, młodo i rześko? Nie ważne, ile mamy lat i czy na naszej twarzy pojawiły się już pierwsze zmarszczki czy przebarwienia na skórze, zawsze warto dbać o zdrowy wygląd skóry. Stosowanie odpowiednich kosmetyków, korzystanie ze specjalistycznych zabiegów medycyny estetycznej takich jak fotoodmładzanie to już niemal obowiązek każdego, kto myśli o zachowaniu dobrego wyglądu na długie lata.

 Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie, czyli laserowe odmładzanie skóry, to jeden ze sposobów na efektywną i bezinwazyjną walkę ze śladami, jakie na skórze pozostawiają upływający czas oraz szkodliwe czynniki zewnętrzne (zanieczyszczenia, niezdrowe promieniowanie słoneczne, dym tytoniowy etc.). Wiązki światła emitowane przez laser LightSheer uelastyczniają skórę, regenerują jej komórki, poprawiają jędrność oraz kolor cery.

Fale emitowane podczas zabiegu działają na płytsze zmarszczki, blizny potrądzikowe, likwidują przebarwienia oraz piegi.Fotoodmładzanie skóry jest także zalecane w przypadku występowania nawracających problemów dermatologicznych, które trudno zwalczyć innymi dostępnymi metodami, takich jak: rozszerzone naczynka (laserowe zamykanie naczynek), rumień twarzy (laserowe zamykanie naczynek), rozszerzone pory skórne, trądzik różowaty.

Zabieg trwa ok. 30 minut. Ponieważ laser działa na głębsze obszary skóry, a naskórek podczas zabiegu nie jest naruszany lub podrażniany, na twarzy nie pojawiają się zaczerwienienia i obrzęki charakterystyczne np. dla kuracji złuszczających (kwasy, peelingi).

Efekty fotoodmładzania widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak dla osiągnięcia naprawdę spektakularnych rezultatów  wskazane jest wykonanie całej ich serii, najlepiej 4 do 6 zabiegów powtarzanych w odstępach dwu- lub trzytygodniowych.

Przeciwwskazania:

  • ciąża,
  • leki fotouczulające,
  • cukrzyca,
  • nowotwory,
  • bielactwo,
  • nadmierna opalenizna

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, bądź umówić na zabieg, zadzwoń!

Zobacz cennik!