7 lat doświadczenia
- Usługi laserem kosmetycznym

Zadzwoń i skonsultuj się z kosmetologiem w Novatio, już teraz! Kliknij!

Depilacja laserowa

Gładkie pachy, nogi, bikini to nie tylko kwestia trendów na pozbawione włosów ciało. To także dbałość o estetyczny wygląd i higienę, nieodłączny element wizerunku każdej zadbanej i nowoczesnej kobiety. Dlatego uważamy, że depilacja laserowa jest najlepszym i najtańszym sposobem na usuwanie owłosienia!

depilacja laserowa

Zabieg depilacji laserowej jest bezpieczny i nie powoduje uszkodzeń skóry. Nie jest także zabiegiem bolesnym. To nowoczesne rozwiązanie pozwala na trwały efekt wydepilowanej skóry, przy czym w żaden sposób nie szkodząc jejCo więcej, metoda fotodepilacji nie wymaga naświetlania każdego mieszka włosa osobno, ale pozwala na szybkie usunięcie owłosienia z dużych partii ciała.

Przed wykonaniem zabiegu laserem istotne jest spełnienie kilku warunków. Przede wszystkim należy zaprzestać mechanicznego usuwania owłosienia (wosk, pęseta, depilator) na kilka tygodni przed planowanym zabiegiem. Można je przez ten czas golić włosy maszynką dla zachowania doraźnych efektów. Golarki trzeba natomiast użyć na dzień przed planowaną depilacją laserem. Minimum miesiąc przed zabiegiem nie należy stosować leków uczulających na słońce, kremów zawierających isotretinoinę, retinol, wit. C, kwasy owocowe, wyciąg z dziurawca, nagietka. Zaleca się także zrezygnowanie z wykonywania zabiegów złuszczających i używania tego typu kosmetyków oraz leków. Po depilacji laserowej nie należy dokonywać ekspozycji na światło słoneczne co najmniej przez 4 tygodnie, dlatego zabieg usuwania owłosienia zaleca się wykonywać późną jesienią lub zimą, by do lata skóra zdołała „odpocząć” i przygotować się do kontaktu z promieniowaniem UV.

Przeciwwskazania:

  • osoby u których występuje nadwrażliwość na światło,
  • osoby stosujące leki światłouczulające (antybiotyki, isotretynoinę),
  • kobiety w ciąży.
  • zioła światło uczulające (dziurawiec, nagietek-przestać używać na ok. 2-3 tyg. przed zabiegiem),
  • świeża opalenizna (solarium – 5 tygodni, samoopalacze – 2 tygodnie),
  • depilacja woskiem lub pęsetą (na 1 miesiąc przed zabiegiem),
  • przewlekłe choroby skóry, tj. bielactwo, łuszczyca
  • peeling (zaprzestać stosowania na 1 tydzień przed zabiegiem).

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, bądź umówić na zabieg, zadzwoń!

Zobacz cennik!