7 lat doświadczenia
- Usługi laserem kosmetycznym

Zadzwoń i skonsultuj się z kosmetologiem w Novatio, już teraz! Kliknij!

O firmie

Gabinet Novatio to firma zbudowana na solidnych podstawach – szerokiej wiedzy kosmetologicznej, długoletniej praktyce i dogłębnej znajomości potrzeb naszych klientów. Zabiegi laserowe mamy w naszej ofercie niemal od początków salonu – doświadczenie w ich wykonywaniu sięga 2007 roku, w którym to powstało Novatio. Wraz ze wzrostem zainteresowania nowoczesnymi zabiegami z użyciem technologii laserowej, sukcesywnie rozszerzamy ich pakiet, który można zobaczyć w cenniku bądź dokładnym spisie usług.

Obecnie w Novatio wykonujemy różnego typu laseroterapię – depilację laserową twarzy, tułowia, kończyn górnych i dolnych, zabiegi fotoodmładzania, laserowe zamykanie naczynek oraz laserowe usuwanie przebarwień. Każdy zabieg z użyciem lasera poprzedzony jest wnikliwą konsultacją przeprowadzaną pod okiem specjalisty. Takie spotkanie pomoże dopasować i wytłumaczyć na czym polega zabieg, któremu chcesz się poddać. Zadzwoń już teraz i dowiedz się więcej!

Novatio

Odwiedź cennik!
 

Zapraszamy do Novatio gdzie, bezpieczne i efektywne przeprowadzamy zabiegi laserowe przy użyciu najnowocześniejszej technologii Light Sheer!